ADOPEN Hakkında

ADOPEN diğer PVC Pencere Markaları ile kıyasla daha yeni bir oluşumdur. Yerli PVC Pencere Markaları içerisinde bulunan ADOPEN tarihçesini aşağıdan okuyabilirsiniz.

TARİHÇE

Adopen, Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan Çağlar Plastik’in yarım asırlık bilgi birikimi ve tecrübesi ile birlikte 1997 yılında Antalya’da kuruldu. Pazarın tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için İstanbul, İzmir, Ankara, Adana ve Antalya’da kurduğu bölge müdürlükleri ile bayi ve hizmet ağını kısa sürede ülkenin dört bir yanına ulaştırdı.

2001 yılından itibaren sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacı ile PVC sektörünün öncü ve en eski firmalarından birisi olan Plaspen’i de bünyesine alarak faaliyetlerini Adopen Plastik Sanayi A.Ş. adı altında İstanbul’da sürdürdü.

ADOPEN,Ortadoğu ve Avrupa’nın en büyük sanayi tesislerinden biri olan Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni tesislerine 2003 yılı itibari ile taşınmıştır. 528 bin m² bir alana yayılmakta olan en son teknolojiye sahip Adopen tesislerinde 7 gün 24 saat, vardiyalar halinde üretim devam etmektedir.

Türkiye’de PVC konusunda bir çok ilke imza atarak sektörün en geniş bayi ağına sahip firmalarından biri haline gelen Adopen’de uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yapılmaktadır. Fabrikadaki üretimin büyük çoğunluğu iç pazar taleplerini karşılarken, bir kısmı 56’yı aşkın ülkeye ihraç edilmektedir.

4 thoughts on “ADOPEN Hakkında

  1. Adopen hakkında daha önce iyi şeyler duymuş olmakla birlite,Bursa bayilerinden Minem Yapı ile yaptığımız bir alış veriş bize neredeyse kabus yaşattı. Parasını peşin ödedik ama hizmet alamadığımız gibi perişan olduk.Üzgünüm,iyi şeyler yaşayıp iyi şeyler yazmak isterdim.

  2. En sonunda 08.11.2013 itibariyle herkezi dolandırdırıp dükkanın tabelalalarınıda söktükten sonra kaçıp gitmiş.benim gibi yüzlerce insanın parasını gasp edip işlerini yapmadı.dükkanın camında icra tebligatı asılı duruyor.işyerinin sicilini bilmeyen kişilerin son güne kadar paralarını almaktanda geri kalmadı.

  3. KARAMAN BAYİSİ DÜLGER YAPI SAYESİNDE ADOPEN FİRMASI REZİLLİK ÜSTÜNE REZİLLİK KATMAYA DEVAM EDİYOR.(2 yıl dır yapmıs oldukları pvc kapı hertarafı egik büğük olmasına ragmen sürekli gelip şu gün yapacaz ,bu gün yapacaz deyip sallamaları.Ayrıyeten müşteriye karşı laçka laçka konuşmalarda bulunmaları.en kötüsüde müfettiş ayağı ile milleti yıllarca bekletip sonra kaçıp gitmelerine ben dayandım siz dayanmayın vaktiniz var ise kesinlikle başka firmalara danışın.. bir esnaf olarak dünyada gördüğüm en rezil firma paranızla rezil ediyolar…���

  4. Merhaba 2011 yilinda pencerelerimi adopene yaptirdim. Yaptirmaz olaydim 2012 yilinda bütün contalari yirtildi aylarca süren ugraștan ve internet sitelerini yaptigim șikayetler sonucunda zorlada olsa yaptilar fakat 2016 yilinda tekrar contalar yirtildi, adopeni aradim artik yapamayacaklarini soylediler. 20 yillik egepen çerçevelerim var asla deforme bile olmazken 6 senelik adopende ikikere contalar yirtildi. ADOPEN’i tercih ettigim güne lanet olsun…..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir