Pimapen Kış Bahçesi

Kış Bahçesi, hem görünüm hem kullanım açısından mükemmel bir pvc pencere uygulamasıdır. Pimapen kış bahçesi yaşadığınız mekana fantastik bir hava katar. Kış bahçesi yaptırdığınızda burada vakit geçirmeye doyamayacaksınız!

Kış bahçesi sayesinde doğal yaşama ortamlarınızı günlük olarak kullanabileceğiniz bir hale getirmiş olursunuz. Ses, ısı, sıvı yalıtımlarının verdiği konforla keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Sistem; PVC’nin ısı ve ses yalıtımı, alüminyumun estetik görüntüsü, çeliğin mukavemeti gibi üstün özelliklerini bir araya getirmiştir. Çelik kafes; içten PVC profiller, dıştan elektrostatik alüminyum profiller ile komple giydirilmekte ve böylece yüksek bir ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Sürme, katlanır, devrilmeli sürme gibi her türlü açılıma uygun hareketli üniteleri ile komple bir sistemdir.

Kimi zaman mevsim şartları problem yaratsada, doğanın güzelliği ile iç içe olmak isteriz. Siz de bahçenizin bir bölümünü yada balkonunuzu, kış bahçesine dönüştürebilirsiniz. Soğuk, yağmur, çamur, kar demeden dört mevsim bahçede yaşamak sizin elinizde. Birbirinden farklı malzemelerle yapılabilen kış bahçeleri tam size göre. Bahçenizin en bol ışık alan yeri yada en çok ışık alan balkonunuzu, kış bahçesine dönüştürebilirsiniz. Kış bahçeleri daha çok bahçeli evlerde ve binaların çatı katlarında tercih ediliyor. Burada amaç, güneşin tüm olumsuz etkilerinden arınmış, süzülmüş gün ışığıyla dolu ortamlar yaratmaktır!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir