Pimapen S7000 Horizon

Pimapen modellerinden bir diğeri S7000 Horizon olarak karşımıza çıkıyor. S7000 serisinin diğer modeli olan S7000 Maximus ile arasında ufak farklar bulunuyor. Her ikisini de incelemenizde ve evinize ve size en uygun olanı seçmenizde fayda var.

Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır. Çift kanatlarda pencerenin içte kalan kısmında simetrik görüntü sağlanması amacıyla, çift kanat bini profili kullanılmaktadır.

Pimapen PVC Pencere Modelleri ve daha fazlası için sitemizi gezinmeye devam edebilirsiniz. İşinize yarayacak bilgiler bulmaya devam edeceksiniz.

2 thoughts on “Pimapen S7000 Horizon

  1. bu pencerenin tam halini görebileceğimiz resimleri de olsaydı daha iyi olurdu sanki… ayrıca değişik pvc pencere modelleri de eklerseniz daha güzel olur… site güzel ama çeşitlilik şu an az…

  2. izmir kınık ta bulunan atölyem için pimapen bayisi olmak istiyorum mt olarak fiyat ve bayilik için gereken şartlar hakkında ivedi bilgi istiyorum hayırlı işler kolay gelsin 05433588192

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir